Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı – Haktan Kaan İçel Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Haktan Kaan İçel yazarı tarafından yazılan Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı

Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı Kitabının Kısa Özeti Oku

Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Can Avar… Aslında sıradan bir çocuk… Her gün dünyayı kurtarmasını saymazsak tabii!    Kurt adamlar, mumyalar, vampirler… Hepsiyle tek başına savaşıyor. Ah! Bir de büyükleri bu büyük başarılarına inandırabilse… Mesela annesini evlerinin bir ejderha tarafından ısıtıldığına ikna edebilse ya da kedi diye besledikleri hayvanın aslında bir rakun olduğunu herkes öğrense…    Bu macerada Can ve arkadaşları bir kabile şefinin peşine düşüyor. Hayvanları özgürlüklerine kavuşturmaya çalışıyorlar. Sizce Can ve arkadaşları başarılı olabilecek mi? Acayiplikler, gariplikler ve biraz da iğrenç şeyler… Hepsi bu kitapta!  

Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-19
ISBN 6050819229
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı PDF İndir

Can Avar – Tırsak Hayvanlar Dükkanı kitabı, Haktan Kaan İçel isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Haktan Kaan İçel yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Haktan Kaan İçel Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)