Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler – Erminia Dell’Oro Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Erminia Dell’Oro yazarı tarafından yazılan Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler

Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler Kitabının Kısa Özeti Oku

Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sonunda ilkbahar gelir. Çalı Bey ile İğne Hanım artık yuvalarından çıkıp güneşin ve yeni açmış çiçeklerin tadını çıkarabileceklerdir. Haftalar geçer. Yaz gelirken yanında iki de sürpriz getirir. Kirpi ailesine iki yavru kirpi daha katılır. Çalı Bey ile İğne Hanım’ın ailesi genişlerken bir yandan da ufaklıklar büyür. Peki içlerinden meraklı olanı yaşadıkları okul bahçesinden dışarı çıkmaya karar verirse ne olur dersiniz?..Mevsimler birbirini kovalarken Erminia Dell’Oro’nun yazdığı bu hikâyeyi Marco Scalcione resimledi, Filiz Özdem çevirdi.

Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Filiz Özdem
Yayın Tarihi 2016-08-05
ISBN 9750837029
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 40
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler PDF İndir

Çalı Bey, İğne Hanım Ve Mevsimler kitabı, Erminia Dell’Oro isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Erminia Dell’Oro yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Erminia Dell’Oro Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)