Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım – Christian Tielmann Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Christian Tielmann yazarı tarafından yazılan Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım

Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım Kitabının Kısa Özeti Oku

Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
O gün akşam yemeğini Çağlar, abisi Fırat ve en yakın arkadaşı Pelin hazırlayacaktı. Bir an önce işe koyulmaları gerekiyordu! Çünkü domates soslu makarna yapmak sanıldığı kadar kolay değildi! Neyse ki Çağlar’ın babası da onlara yardım edecekti. Akşam ‘Çağlar soslu’  makarna sofraya konduğunda herkesin fikri aynı oldu: “Çok lezzetli!”  

Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Aylin Gergin
Çizer: Sabine Kraushaar
Yayın Tarihi 2018-07-27
Orjinal Adı Max Kocht Spaghetti
ISBN 6052952634
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 22 cm

Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım PDF İndir

Çağlar Makarna Pişiriyor / İlk Okuma Kitabım kitabı, Christian Tielmann isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Christian Tielmann yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Christian Tielmann Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)