Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri – Melek Özlem Sezer Pdf İndir

Mayıs 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Melek Özlem Sezer yazarı tarafından yazılan Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri

Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çocuk olmak hem harika hem de çok zor!Büyüklerin söylemekten vazgeçmediği senin de duymak istemediğin ne kadar çok ezbere söz var… Bunlara üzülmek, kızmak, kırılmak yerine eğlenmeye ne dersin?

Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Nuray Çiftçi
Yayın Tarihi 2018-01-22
ISBN 9750715037
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 128
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri PDF İndir

Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri kitabı, Melek Özlem Sezer isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Melek Özlem Sezer yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Melek Özlem Sezer Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.