Büyük Yarış (Ciltli) – John Reynolds Gardiner Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Büyük Yarış (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

John Reynolds Gardiner yazarı tarafından yazılan Büyük Yarış (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Büyük Yarış (Ciltli)

Büyük Yarış (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Büyük Yarış (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
İlk kez 36 yıl önce yayımlanan ve satış adedi 4.2 milyonu aşan “Büyük Yarış”,  yaşanmış bir olaya dayanıyor. Kitap, çağdaş çocuk klasikleri arasında sayılıyor.  Küçük Willy’nin büyükbabası hasta ve vergi borçlarını ödemezlerse, çiftliklerine el konulacak.Tek umutları, Ulusal Köpek Kızağı Yarışması. Çünkü borçlarını ödemenin tek yolu, bu yarışta birinci olana verilecek para ödülünü kazanmak. Ama yarışmayı kazanmak isteyen başkaları da var.Hayatında hiç yarış kaybetmemiş olan Çevik Tilki de bunlardan biri. Willy ve köpeği Kutup Yıldızı güçlü rakiplerini yenebilecekler mi? Yarışı kazanıp çok geç olmadan çiftliği ve büyükbabayı kurtarabilecekler mi?

Büyük Yarış (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Tahire Firuze Başar Özkan
Yayın Tarihi 2016-11-10
ISBN 6051880471
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Büyük Yarış (Ciltli) PDF İndir

Büyük Yarış (Ciltli) kitabı, John Reynolds Gardiner isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser John Reynolds Gardiner yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

John Reynolds Gardiner Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)