Büyük Saat – Bütün Şiirleri – Turgut Uyar Pdf Kitap İndir

Nisan 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Büyük Saat – Bütün Şiirleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Turgut Uyar yazarı tarafından yazılan Büyük Saat – Bütün Şiirleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Büyük Saat – Bütün Şiirleri


Büyük Saat – Bütün Şiirleri Kitabının Kısa Özeti Oku


Büyük Saat – Bütün Şiirleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Türk şiirinin en yalnız, en mutsuz, en umutsuz… bu yüzden de -mutlu değilse bile- en kalabalık, en umutlu şairinden kısa sürmüş uzun bir yolculuğun tüm konakları!… Öncü bir dil, sevgiyi bile acıtan bir duyarlık ve “bütün mümkünlerin kıyısı”nda yaşanan çaresizliğin son sığınağı:”Uzanıp kendi yanaklarımdan öpüyorum”…ya da:”Sizin alınız al inandımMorunuz mor inandımTanrınız büyük amennaŞiriniz adamakıllı şiirDumanı da cabaAma sizin adınız neBenim dengemi bozmayınız”Arz-ı Hal’den Dün Yok mu’ya tüm kitapları ve (unutulmaları ya da elenmeleri nedeniyle) kitaplarına girmemiş tüm şiirleriyle, Turgut Uyar külliyatı.

Büyük Saat – Bütün Şiirleri Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2019-01-11
ISBN 9750803376
Baskı Sayısı 28. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 724
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Büyük Saat – Bütün Şiirleri PDF İndir


Büyük Saat – Bütün Şiirleri kitabı, Turgut Uyar isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Turgut Uyar yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Turgut Uyar Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.