Büyük Kutu Küçük Kutu – Carly Hart Pdf İndir

Aralık 15, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Büyük Kutu Küçük Kutu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Carly Hart yazarı tarafından yazılan Büyük Kutu Küçük Kutu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Büyük Kutu Küçük Kutu

Büyük Kutu Küçük Kutu Kitabının Kısa Özeti Oku

Büyük Kutu Küçük Kutu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çok satan çocuk kitapları yazarı Caryl Hart’tan bu kez kedilerle ilgili harika bir kitap!Meraklı bir kedi bir kutu görünce ne yapar? Kutunun boyutu ne olursa olsun, hemen içine zıplar. İşte bu öyküdeki kedicik de öyle yapıyor. Farklı boy ve renklerdeki kutuların içine giriyor.Bir kedi, bir fare ve bir sürü kutu…Caryl Hart az metinli bu sıcacık öyküsüyle,  çocuklara kutular aracılığıyla bir yandan kavramları öğretirken bir yandan da sıcacık bir dostluk öyküsü sunuyor. Bu şiirsel öyküye Edward Underwood’un sade resimleri eşlik ediyor.  

Büyük Kutu Küçük Kutu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Edward Underwood
Yayın Tarihi 2017-09-15
ISBN 6059586078
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20 x 27 cm

Büyük Kutu Küçük Kutu PDF İndir

Büyük Kutu Küçük Kutu kitabı, Carly Hart isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Carly Hart yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Carly Hart Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.