Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali – Sabahattin Ali Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sabahattin Ali yazarı tarafından yazılan Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali

Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali Kitabının Kısa Özeti Oku

Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Aşkını candan duymuşumCanım yoluna koymuşumTam dokuz yaşındaymışımDünyaya geldiğin zaman.Kimbilir nasıl güzeldin,Göklerden yere süzüldünBenim alnıma yazıldınDünyaya geldiğin zaman.”Dağlar ve Rüzgar, Kurbağanın Serenadı ve öteki şiirler…

Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-11-09
ISBN 9753639019
Baskı Sayısı 30. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 161
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali PDF İndir

Bütün şžiirleri / Sabahattin Ali kitabı, Sabahattin Ali isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sabahattin Ali yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sabahattin Ali Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)