Buda’nın Öğretisi Acıyı Huzur, Neşe ve Özgürlüğe Dönüştürme Yolu – Thich Nhat Hanh Pdf İndir

Aralık 5, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Thich Nhat Hanh“>Thich Nhat Hanh yazarı tarafından yazılan Buda’nın Öğretisi Acıyı Huzur, Neşe ve Özgürlüğe Dönüştürme Yolu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Buda’nın Öğretisi Acıyı Huzur, Neşe ve Özgürlüğe Dönüştürme Yolu

Buda’nın Öğretisi Acıyı Huzur, Neşe ve Özgürlüğe Dönüştürme Yolu Kitabının Kısa Özeti Oku

Buda’nın Öğretisi Acıyı Huzur, Neşe ve Özgürlüğe Dönüştürme Yolu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Günümüzde milyonlarca insan tarafından dinsel bir tapınç haline getirilen Budacılık, özünde İ.Ö. 500 yıllarından Buda Sakyamuni tarafından ortaya konulmuş bir yaşam felsefi, bir yaşam yoludur.Bir tek amacı vardır öğretinin o da Buda’nın aydınlandıktan sonra öğretisini yaymaya başladığnda tekrar tekrar söylediği şu sözlere, şu anlayışa dayanır:”Ben sadece acıyı ve onu nasıl yok edeceğinizi öğretiyorum.”Vietnamlı Budacı Keşiş Thich Nhat Hanh Buda’nın Öğretisi adlı bu kitapta başka Budacı öğretinin özü olmak üzere, Dört Yüce Gerçek, Sekiz Aşamalı Yüce Yol, Özgürleşmenin Üç Kapısı, Üç Dharma Mührü, Altı Paramita gibi Budacı öğretinin temel sacayaklarını şiirsel bir dille ve açık bir anlatımla en ince ayrıntısana kadar anlatıyor. Acının doğasıdaki bilgeliği ve acının şefkat, sevgi ve neşenin yaratılmasındaki önemli rölünü gösteriyor.Budacı öğretiyi bütünüyle kuşatan ve öğretinin yüreğinden seslenen bu son derece etkileyici kitabı okuyucularınızın değerlendirmesine sunuyoruz.

Buda’nın Öğretisi Acıyı Huzur, Neşe ve Özgürlüğe Dönüştürme Yolu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Nur Yener
Yayın Tarihi 2019-04-09
Orjinal Adı The Heart of Buddha’s Teaching
ISBN 9757200921
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 240
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15.5 x 21 cm

Buda’nın Öğretisi Acıyı Huzur, Neşe ve Özgürlüğe Dönüştürme Yolu PDF İndir

Buda’nın Öğretisi Acıyı Huzur, Neşe ve Özgürlüğe Dönüştürme Yolu kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Thich Nhat Hanh“>Thich Nhat Hanh isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Thich Nhat Hanh yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Thich Nhat Hanh“>Thich Nhat Hanh Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.