Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz – Banu Aksoy Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Banu Aksoy yazarı tarafından yazılan Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz

Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz Kitabının Kısa Özeti Oku

Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu kitap boş zamanını ‘boşa geçirmemek’ isteyenler için yazıldı. Her sayfasında, farklı bir yönerge ile bir şeylerle meşgul olmanızı sağlayacak Kes, Yapıştır, Çiz ile zamanınızı bir şeyler karalayarak, üreterek, yaratarak geçireceksiniz. Dergilerden kestiklerinizle hikâyeler oluşturacak, kuruttuğunuz çiçekleri yapıştırıp resim yapacak, bazen de sadece karalayacaksınız. Bu kitabın başlıca yazılış amacı içinizdeki yaratıcı tarafı keşfetmenizi ve beslemenizi sağlamak.

Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Gökçe İrten
Yayın Tarihi 2016-10-27
ISBN 6059781350
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16.5 x 23.5 cm

Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz PDF İndir

Bu Kitap Senin / Kes, Yapıştır, Çiz kitabı, Banu Aksoy isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Banu Aksoy yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Banu Aksoy Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)