Bu Gelen Köroğludur – Samed Behrengi Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bu Gelen Köroğludur gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Samed Behrengi yazarı tarafından yazılan Bu Gelen Köroğludur kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bu Gelen Köroğludur

Bu Gelen Köroğludur Kitabının Kısa Özeti Oku

Bu Gelen Köroğludur kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Destanların en güzeli KöroğluTarihler boyu Anadolu’nun çeşitli yörelerinde, değişik destanlarla anlatılan yiğit Köroğlu’nu bu kez Samed Behrengi’den dinliyoruz. Kardeşliği, dayanışmayı, direnişi onun kaleminden okuyacaksınız. 

Bu Gelen Köroğludur Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Haşim Hüsrevşahi
Yayın Tarihi 2018-02-28
ISBN 9750718298
Baskı Sayısı 13. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 88
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Bu Gelen Köroğludur PDF İndir

Bu Gelen Köroğludur kitabı, Samed Behrengi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Samed Behrengi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Samed Behrengi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.