Bozuk Müzik Kutusu – Çiğdem Kaplangı Pdf İndir

Ocak 7, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bozuk Müzik Kutusu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Çiğdem Kaplangı yazarı tarafından yazılan Bozuk Müzik Kutusu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bozuk Müzik Kutusu

Bozuk Müzik Kutusu Kitabının Kısa Özeti Oku

Bozuk Müzik Kutusu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ne ejderha ateşiNe canavarın sesiKorkutamaz rüyalarCesur yüreklileriFırıncı Fer “Ne Ararsan Bende Var” dükkânından oğlu için özel bir hediye arıyormuş. Ancak karşısına çıkan tek özel şey, bozuk bir müzik kutusu olmuş. Fırınını kendi elleriyle yapan, evin bacası tıkanınca açan, arabası küsünce onu tekrar çalıştıran Fer umutluymuş. Karanlıktan korkan çocukların uyumasına yardım eden bu bozuk müzik kutusunu tamir edebileceğine inanıyormuş. Ne de olsa oğlu günlerdir doğru düzgün uyumuyormuş. 

Bozuk Müzik Kutusu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Emine Bora
Yayın Tarihi 2018-03-08
ISBN 9750832468
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 18 cm

Bozuk Müzik Kutusu PDF İndir

Bozuk Müzik Kutusu kitabı, Çiğdem Kaplangı isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Çiğdem Kaplangı yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Çiğdem Kaplangı Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.