Börü 2 / Kurt İmparatorluğu – Çağlayan Yılmaz Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Börü 2 / Kurt İmparatorluğu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Çağlayan Yılmaz yazarı tarafından yazılan Börü 2 / Kurt İmparatorluğu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Börü 2 / Kurt İmparatorluğu

Börü 2 / Kurt İmparatorluğu Kitabının Kısa Özeti Oku

Börü 2 / Kurt İmparatorluğu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Ey benim demirden dağlarım!Yağı külleri savurduğum kadim ormanlarım!Demirdağın tinleri geldi bu gece ateşimize!Ey Börüler!Uluyun…Parçalayın…Haykırın!Börüler ant içtiler yağı kanı akıtmaya!Ey Ulu Tengri, güç ver gökte doğan oğullarına!Ey Toprak Ana, yol göster bize ulu kayın ağaçlarınla!Ey Çakay Han, aydınlat önümüzü,göğü aydınlatan gazap kırbaçlarınla!Ey Kızagan Tengri, ant içtik adına!Salınsın kara atlar, çıksın Erlik Han cenk meydanına!”“Börü, arasına başka savaşçı sokmaz! Börü, karşısındaki ordunun sayısına bakmaz! Börü, dağların efendisi, karanlığın öfkesidir! Börü, her cenge sağ çıkmayacağını bilerek girer! İmkânsızı başarır, yağının kâbusu olur!Börü olmak için hazır mısınız?”Ağzında kan tadı varsa, bakışlarında sadece ölümün parıltısı vardır .

Börü 2 / Kurt İmparatorluğu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-10-08
ISBN 6052221419
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 416
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Börü 2 / Kurt İmparatorluğu PDF İndir

Börü 2 / Kurt İmparatorluğu kitabı, Çağlayan Yılmaz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Çağlayan Yılmaz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Çağlayan Yılmaz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Nurican Şubat 17, 2019, 3:33 pm

    Indiremedim atarmisiniz pdf ile Börü 1. Seri ve 2. Seriyi atarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)