Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri – Emir Hersan Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Emir Hersan yazarı tarafından yazılan Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hey merhaba! Ben Kam. ÇEK’in insan kaynakları müdürüyüm. İşim: Yeterince meraklı çocukları dedektif kadrosunda işe almak. Tuhaf ve komik bir yolculuğa dayanabilecek olan herkes iş başvurusunda bulunabilir. Yalnız dikkat!Tehlikeye alışkın olmalısınız!El-Razi’den İbn-i Rüşd’e, Kurtuba Camisi’den Mezopotamya’ya, Uruk Kralı Gılgamış’tan  Nil Nehri ve piramitlere… Bilim Dedektifleri Melis ve Barış, şaşkın köpekleri Çamur’un da yardımıyla adının gizemini dahi çözemedikleri ÇEK’e  üye olmaya çalışırken bilimsel düşüncenin de temellerini öğreniyor. Edindikleri bi’ dolu yeni arkadaşla birlikte atıldıkları maceralar onlara yeni düşünme becerileri kazandırıyor.

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Burak Tok
Yayın Tarihi 2018-08-07
ISBN 6050828818
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 136
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri PDF İndir

Böcek Kam Uyanıyor / Bilim Dedektifleri kitabı, Emir Hersan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Emir Hersan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Emir Hersan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)