Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız – Dan Gutman Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Dan Gutman yazarı tarafından yazılan Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız

Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız Kitabının Kısa Özeti Oku

Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Okulda tuhaflıklar devam ediyor! A.J. ve arkadaşları Beden Eğitimi dersinde futbol ya da basketbol oynayıp spor yapacaklarını düşünürken öğretmenleri onlara saçma oyunlar oynatıp Tavuk Dansı yaptırıyor. Neyse ki yeni müzik öğretmenleri çok müthiş biri! Onun sayesinde okul eğlenceli bir yere dönüşüyor. Ne de olsa eğlenmek bizim kafadarların da hakkı, öyle değil mi?

Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Andaç Oral
Çizer: Jim Paillot
Yayın Tarihi 2017-11-30
ISBN 9944826273
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 168
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız PDF İndir

Bizim Okul Bi Acayip! / Eğlenmek Bizim de Hakkımız kitabı, Dan Gutman isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dan Gutman yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Dan Gutman Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)