Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın – Dan Gutman Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Dan Gutman yazarı tarafından yazılan Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın

Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın Kitabının Kısa Özeti Oku

Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Acayiplikler bitmek bilmiyor!Çocukların çok sevdiği okul müdürü Bay Klutz okuldan ayrılmak zorunda kalıyor!Onun yerine gelen Dr. Carbles ise çok ama çok sert. Okuldakiler onun kurallarına uyabilecekler mi?Sevgililer Günü’nde okula gelen Bay Louie bütün okulu karıştırıyor.Bay Louie’nin iksiri A.J., Ryan, Michael, Andrea ve Emily’nin başına ne dertler açacak?

Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Andaç Oral
Yayın Tarihi 2017-02-13
ISBN 9789944829762
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın PDF İndir

Bizim Okul Bi Acayip! / Aramızda Kalsın kitabı, Dan Gutman isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Dan Gutman yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Dan Gutman Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)