Bir Sırrım Var – Tess Gerritsen Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bir Sırrım Var gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tess Gerritsen yazarı tarafından yazılan Bir Sırrım Var kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bir Sırrım Var

Bir Sırrım Var Kitabının Kısa Özeti Oku

Bir Sırrım Var kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Polisiye meraklılarının kaçırmaması gereken bir roman. Tess Gerritsen’in en iyi kitaplarından biri.San Francisco Review of Books Korku filmi yapımcısı genç bir kadınla, bekâr bir muhasebecinin cesedi bulunduğunda bu iki farklı cinayeti birbirine bağlayan hiçbir kanıt yoktur ortada. Cesetlerde belirgin yaralar bulunsa da ölüm sebebi belli değildir. Adli tabip Maura Isles bu iki cinayetin birbirine bağlı olabileceğini düşününce, dedektif Jane Rizzoli hummalı bir araştırmaya girişir.  Soruşturma geçmişte büyük bir taciz vakasının kurbanı olan genç bir kadına, gerçek bir hikâyeye dayanması muhtemel bir korku filmine, gaddar ve sıra dışı ölümlere maruz kalmış azizlere doğru genişler. Rizzoli ile Isles tam katili köşeye sıkıştırdıklarını düşündüklerinde çok uzun süre saklı kalmış bir sır yüzeye çıkıp başka masumların da hayatını tehdit etmeye başlar…  

Bir Sırrım Var Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Algan Sezgintüredi
Yayın Tarihi 2018-04-11
ISBN 6050951431
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 312
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.6 x 21 cm

Bir Sırrım Var PDF İndir

Bir Sırrım Var kitabı, Tess Gerritsen isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tess Gerritsen yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tess Gerritsen Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • sami Aralık 13, 2018, 5:10 pm

  Tess Gerritsen’nin Bir Sırrım Var ve Jo Nesbo’nun Polis adlı kitaplarını nasıl indirebilirim

 • sami Aralık 14, 2018, 7:58 am

  Tess Gerritsen’nin Bir Sırrım Var ve Jo Nesbo’nun Polis adlı kitaplarını nasıl indirebilirim

 • sami Aralık 14, 2018, 8:00 am

  Tess Gerritsen’nin Bir Sırrım Var ve Jo Nesbo’nun Polis adlı kitaplarını nasıl indirebilirim mail olarak atsr misiniz

 • Memet Aralık 15, 2018, 3:00 am

  Bir sıkıntı var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)