Bir Hıristiyan Masalı Tarihin En Büyük Sahtekarlığı – Mine G. Kırıkkanat Pdf İndir

Ekim 31, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Mine G. Kırıkkanat“>Mine G. Kırıkkanat yazarı tarafından yazılan Bir Hıristiyan Masalı Tarihin En Büyük Sahtekarlığı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bir Hıristiyan Masalı Tarihin En Büyük Sahtekarlığı

Bir Hıristiyan Masalı Tarihin En Büyük Sahtekarlığı Kitabının Kısa Özeti Oku

Bir Hıristiyan Masalı Tarihin En Büyük Sahtekarlığı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Papalık makamı ve devletinin kurucu yasası, Vatikan’ın gizli arşivlerinde «Donatio Constantini» başlığıyla yer alan Büyük Konstantin’in vasiyet belgesi, dünya tarihinin en büyük sahtekÇ¢rlığı, Avrupa’yı Asya’dan ayıran siyasal oluşumun temel yalanıdır.Böyle bir vasiyet yoktur. Papalık devleti bir tezgahtır ve Papa’ların ne ruhani, ne de siyasal meşruiyeti vardır. Büyük Konstantin’e atfedilen sahte vasiyet, Hıristiyan dünyaya önderlik ve devletler üstü yetki makamını, Konstantinopolis’ten Roma’ya kaydırmaya yaramıştır.Bir Hıristiyan Masalı, 1684 yıl önce dünyanın merkezi istanbul’a karşı kurulan çokuluslu komplonun, polisiye tadında tarihidir. istanbul, 1123 yıl süreyle Roma imparatorluğu’nun başkentiydi. Sadece 561 yıldır bizim mülkümüz. Geçmişini doğru okuyamazsak, geleceğini çaldırabileceğimiz bir mücevher.LJünkü komplo baki…Komplocular, pusuda.

Bir Hıristiyan Masalı Tarihin En Büyük Sahtekarlığı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-05-16
ISBN 6054927012
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 188
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 21 cm

Bir Hıristiyan Masalı Tarihin En Büyük Sahtekarlığı PDF İndir

Bir Hıristiyan Masalı Tarihin En Büyük Sahtekarlığı kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Mine G. Kırıkkanat“>Mine G. Kırıkkanat isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Mine G. Kırıkkanat yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Mine G. Kırıkkanat“>Mine G. Kırıkkanat Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.