Bir Fikirle Ne Yaparsın? – Kobi Yamada Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bir Fikirle Ne Yaparsın? gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kobi Yamada yazarı tarafından yazılan Bir Fikirle Ne Yaparsın? kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bir Fikirle Ne Yaparsın?

Bir Fikirle Ne Yaparsın? Kitabının Kısa Özeti Oku

Bir Fikirle Ne Yaparsın? kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bir fikirle ne yaparsın?Özelliklede bu biraz farklı, cesur ya da çılgınca bir fikirse?Fikrini saklar mısın? Ondan kaçar mısın? Yoksa senin fikrin değilmiş gibi mi yaparsın?Bu hikaye harika bir fikrin ve onun  ortaya çıkmasına yardım eden bir çocuğun hikayesi. Çocuğun kendine güveni arttıkça fikir de onunla birlikte büyür. Sonra bir gün harika bir şey olur.Bu hikaye, hayatının herhangi bir döneminde fazla iddialı, garip, zor bir fikir olmuş her yaştan insan içindir. o fikri memnuniyetle karşılamanızı, onu büyütmenizi ve sonrasında neler olduğunu görmenizi sağlamak için yazılmıştır. Çünkü fikriniz bir yere gitmiyor; aksine her şey yeni başlıyor.

Bir Fikirle Ne Yaparsın? Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Mae Besom
Yayın Tarihi 2016-09-26
ISBN 6053703310
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 40
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 23 x 27 cm

Bir Fikirle Ne Yaparsın? PDF İndir

Bir Fikirle Ne Yaparsın? kitabı, Kobi Yamada isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kobi Yamada yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kobi Yamada Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)