Bir Çift Yürek – Marlo Morgan Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bir Çift Yürek gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Marlo Morgan yazarı tarafından yazılan Bir Çift Yürek kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bir Çift Yürek

Bir Çift Yürek Kitabının Kısa Özeti Oku

Bir Çift Yürek kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bugüne dek size iki kitabı “mutlaka” diye tavsiye ettim… Martı ve Simyacı… Bu üçüncüsü… Bir Çift Yürek… Bu kitaptan çok alıntı yapacağım… Çok söz edeceğim… siz de kitabın sayfalarını çevirirken bana kim bilir kaç defa teşekkür edeceksiniz, adım gibi biliyorum…”—Hıncal Uluç, Sabah GazetesiBatıyı Sarsan yürek!… Çevrenize yabancılaşmaya başladınızsa okuyun derim, bir kapı mutlaka aralanacak!…”—Ayça Atikoğlu, Milliyet Gazetesi“İnsanlığın çoktan yitirdiği geçmişini merak edenler için.”—Füsun Özbilgen, Posta Gazetesi“Bu haftasonu bu kitabı okuyun, Pazartesi hayata yeni -ve daha iyi- bir insan olarak başlayın!—Murat Birsel, Sabah Gazetesi

Bir Çift Yürek Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Eren Cendey
Yayın Tarihi 2013-09-01
ISBN 9756388020
Baskı Sayısı 25. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 246
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Bir Çift Yürek PDF İndir

Bir Çift Yürek kitabı, Marlo Morgan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Marlo Morgan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Marlo Morgan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)