Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası – Sara Şahinkanat Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sara Şahinkanat yazarı tarafından yazılan Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası

Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası Kitabının Kısa Özeti Oku

Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası kitabı, bir bilgi avcısı olan Sinan’ın köpeği Gezgin’le beraber yaptığı heyecanlı bir Beyoğlu yolculuğunu anlatıyor… Sinan, bu yolculuk sırasında peşinde Şifre Korsanları olduğu halde, adım adım Beyoğlu’nu arşınlayarak gizli görevini yapmaya çalışıyor. Bu arada semtin tarihi hakkında ilginç bilgiler verirken, kitaptaki şifreleri okurlarla birlikte çözerek, herkesi kendi macerasına ortak ediyor.“Bu cadde son iki yüzyılda farklı adlarla anılmış, ama ününü hiç kaybetmemiş. Caddede ilerlerken neler mi görüyoruz?İşte benim çok sevdiğim kırmızı tramvay. Vagonları eskiden atlar çekermiş. 100 yıldır ise elektrikle çalışıyor.Dedem anlatmıştı; eskiden vatmanlar, yani tramvay şoförleri tramvayın çan sesli kampanasını çalar, caddedeki çocuklar da‘Dan! Dan! Dan! Çekilin yoldan, geliyor vatman!’ diye bağırarak dört bir yana kaçışırlarmış.”

Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Ayşe İnan Alican
Yayın Tarihi 2018-10-05
ISBN 9750820526
Baskı Sayısı 15. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 68
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 21 x 28.5 cm

Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası PDF İndir

Bilgi Avcıları Gizli Görevde / Beyoğlu Macerası kitabı, Sara Şahinkanat isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sara Şahinkanat yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sara Şahinkanat Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Sevval Mart 13, 2019, 8:23 pm

    Güzel bir kitap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)