Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1 – Aslı Eti Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Aslı Eti yazarı tarafından yazılan Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1

Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Aynı mısın, farklı mı? Bilgelik Okulu’nun taş binası, çağlar önce Kaf Dağı’nın doruklarına inşa edilmişti ve görkemli bir şatoyu andırıyordu. Ejderhaların, devlerin, tek boynuzlu atların, masallara konu olan türlü büyülü yaratığın yaşadığı bu dağın tepesinde uçuşan atmacaların, okulun sırlarını koruduğuna inanılırdı. Binlerce yıldır burada öğretmenlik yapan Bilge Bilgeus’un kaç yaşında olduğu da bu sırlardan biriydi.Bilgelik Okulu’nun bütün öğrencileri çok meraklıydı. Dünyayı keşfetmeyi, akıllarını kurcalayan tüm soruların yanıtlarını bulmayı bekliyorlardı. Sonunda onlar da birer bilge olacaklar ve düşlerini gerçeğe dönüştürmeye başlayacaklardı.Bu öğrencilerden olan Gün ve Bulut’un arasında yaşanan bir olay, Bilgeus’un Gün’e bir ödev vermesine neden oldu. Gün’ün diğer insanlarla aynı mı, yoksa herkesten farklı mı olduğunu bulması gerekiyordu. Bunun için bir yolculuğa çıkan Gün, bu soruya bir yanıt verebilecek miydi?

Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-05-09
ISBN 6052982952
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 72
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1 PDF İndir

Bilgelik Okulu – İlk Sır Çözülüyor / Çocuklarla Felsefe Dizisi 1 kitabı, Aslı Eti isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Aslı Eti yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Aslı Eti Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)