Bil Bakalım Zaman Nedir? – Shirley Willis Pdf İndir

Ocak 17, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bil Bakalım Zaman Nedir? gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Shirley Willis yazarı tarafından yazılan Bil Bakalım Zaman Nedir? kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bil Bakalım Zaman Nedir?

Bil Bakalım Zaman Nedir? Kitabının Kısa Özeti Oku

Bil Bakalım Zaman Nedir? kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hayat ne güzel! Böylesine heyecan verici bir dünyada yaşamaktan daha keyifli bir şey olabilir mi? Öğrenecek bir sürü şey, keşfedecek nice gizem var etrafımızda.Hadi bakalım sen de katıl bize!Ne şanslısın… Tam da yeni bir maceraya atılmaya, zamanla ilgili yeni şeyler öğrenmeye hazırlanıyorduk biz de.Zaman hakkında aklına takılan pek çok sorunun yanıtları elinin altında…Üstelik eğlenceli deneyler ve çok sayıda etkinlik de bu kitapta!“Zaman Nedir?”, zaman kavramını anlamanı sağlayıp, zaman hakkında zihninde beliren soruların yanıtlarını kolayca bulmana yardımcı olacak.

Bil Bakalım Zaman Nedir? Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-12-07
ISBN 6053411727
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 24 cm

Bil Bakalım Zaman Nedir? PDF İndir

Bil Bakalım Zaman Nedir? kitabı, Shirley Willis isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Shirley Willis yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Shirley Willis Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.