Beşiktaşım Sen LJok Yaşa! – Canan Tan Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Beşiktaşım Sen LJok Yaşa! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Canan Tan yazarı tarafından yazılan Beşiktaşım Sen LJok Yaşa! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Beşiktaşım Sen LJok Yaşa!

Beşiktaşım Sen LJok Yaşa! Kitabının Kısa Özeti Oku

Beşiktaşım Sen LJok Yaşa! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ağız dolusu gülmeli çocuklar!Aynı noktada buluştukları Büyükler kadar… Böyle diyor mizah öyküleriyle her yaştan okura hitap eden, usta yazar Canan Tan. Annesi Fenerbahçeli, babası Galatasaraylı iki kardeşin tüm fikirleri, dayılarının evlerine misafir gelmesiyle değişiyor 19 Mayıs’ın Türk gençliğine Beşiktaşâ€™ın armağanı olduğunu öğreniyor ve de Karakartal sözünün nereden geldiğini… Beraber gittikleri ilk maçta öyle bir heyecan yaşıyorlar ki unutmaları mümkün değil. Hele de rakip takımın tribünden izledikleri maç, hafızalarına kazınıyor!

Beşiktaşım Sen LJok Yaşa! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-12-11
ISBN 6050938937
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 140
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 17.8 cm

Beşiktaşım Sen LJok Yaşa! PDF İndir

Beşiktaşım Sen LJok Yaşa! kitabı, Canan Tan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Canan Tan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Canan Tan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)