Berta ve Girolamo – Gionata Bernasconi Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Berta ve Girolamo gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Gionata Bernasconi yazarı tarafından yazılan Berta ve Girolamo kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Berta ve Girolamo

Berta ve Girolamo Kitabının Kısa Özeti Oku

Berta ve Girolamo kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ormanın en güzel hayvanı kim?Suaygırı Girolamo ve zürafa Berta, en güzel hayvanın kendisi olduğunu düşünür. Avcı, hayvanat bahçesine götürmek için ormanın en güzel hayvanını yakalamaya geldiğinde de böyle olduğunu iddia edebilecekler mi? Hayır!

Berta ve Girolamo Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Tülin Sadıkoğlu
Yayın Tarihi 2018-04-11
ISBN 9750715792
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Berta ve Girolamo PDF İndir

Berta ve Girolamo kitabı, Gionata Bernasconi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Gionata Bernasconi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Gionata Bernasconi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)