Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi – Simon Cheshire Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Simon Cheshire yazarı tarafından yazılan Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi

Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi Kitabının Kısa Özeti Oku

Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hikâye yazmak istiyor ama nereden başlayacağını bilmiyor musun? Zihnin fikirlerle dolup taşsa da masanın başına geçince bunları nasıl yazıya dökeceğin konusunda endişeli misin? Büyük bir heyecanla hikâyeni yazmaya başlayıp sonra bir noktada tıkanıyor musun? İşte o zaman bu kitap tam sana göre!Yazmak için sadece hayal gücüne sahip olmak yetmez. Harika bir fikri olağanüstü bir hikâyeye dönüştürebilmek için izlemen gereken bazı önemli adımlar var. Görülmemiş girişlere, görkemli gelişmelere ve süper sonlara imza atarak belki de hayatının en güzel hikâyesini yazabilirsin…Simon Cheshire’ın yazmak isteyen ya da yazı konusunda kendisini geliştirmeyi amaçlayan okurlar için özel olarak hazırladığı bu kapsamlı kitap, türünün en iyi örneklerinden olup zevkli alıştırmalar ve renkli görseller eşliğinde kurmacanın doğasını anlatıyor. Kitabı eline alan her yaştan okurun içindeki gizli yazarı uyandırmayı hedefleyen Benim Hikâyem, aynı zamanda öğretmenlerin sınıf içi çalışmalarında da kullanabilecekleri bir el kitabı niteliği taşıyor.İlham verici ve yol gösterici öneriler, iyi bir kurgu, capcanlı karakterler ve yaratıcı hikâyeler için pek çok fikir Benim Hikâyem’de genç yazar adaylarını bekliyor.Benim Hikâyem, tanınan bir yazar olman için sana yardımcı olacak ilham verici fikirlerle dolup taşıyor. Havada uçuşup duran bu fikir balonlarından birkaçını yakalamaya ne dersin?Haydi o zaman! Şimdi kaleme sarılıp hayalindeki hikâyeyi kâğıda dökme vakti.Ne duruyorsun, bunca zamandır başkalarının hikâyelerini okuduğun yeter.Artık yazma sırası sende!

Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Damla Işık
Yayın Tarihi 2015-10-07
ISBN 6059153478
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 19 cm

Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi PDF İndir

Benim Hikayem Yaratıcı Çocuklar İçin Yazma Rehberi kitabı, Simon Cheshire isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Simon Cheshire yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Simon Cheshire Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)