Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1 – Aurora Marsotto Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Aurora Marsotto yazarı tarafından yazılan Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1

Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1 Kitabının Kısa Özeti Oku

Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
DOSTLUK–SADAKAT-DAYANIŞMASınav heyecanıyla sağlam arkadaşlıkların temellerinin atıldığı, sevimli bir roman…Katı disipliniyle tanınan Bale Okulu, birçok gencin rüyası.Dansa ve müziğe tutkuyla bağlı bir grup adayın geleceği, okulda girecekleri sınava bağlı…Ünlü bir balerine benzerliğiyle dikkat çeken Viola ile arkadaşları, okula kabul edilecekler mi?Okula girseler bile katı disiplin kurallarıyla başa çıkmaları gerekiyor…

Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Demet Elkatip
Yayın Tarihi 2010-02-02
ISBN 9759994204
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1 PDF İndir

Benim Güzel Pabuçlarım / Bale Okulu-1 kitabı, Aurora Marsotto isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Aurora Marsotto yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Aurora Marsotto Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)