Beni Yine De Sever Misin? – Catherine Leblanc Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Beni Yine De Sever Misin? gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Catherine Leblanc yazarı tarafından yazılan Beni Yine De Sever Misin? kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Beni Yine De Sever Misin?

Beni Yine De Sever Misin? Kitabının Kısa Özeti Oku

Beni Yine De Sever Misin? kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Şu sevgi denen, gözle göremediğimiz şey nedir?Martin çok endişeliydi, acaba annesi bir gün onu sevmekten vazgeçer miydi? Annesi onun tüm kuşkularını yok edecek ve ona olan sevgisinin asla bitmeyeceğini söyleyecekti.Annelerinin bitmek tükenmek bilmeyen sevgileri hakkında çocukların kafalarını kurcalayan tüm sorular, öylesine bir incelik, zekâ ve yumuşaklıkla soruluyor ki, bu konu hakkında yazılmış en güzel hikâyelerden biri ortaya çıkıyor.Almanca, İngilizce, İtalyanca, Çince ve Rusça dahil olmak üzere bugüne kadar 13 dilde yayımlanan bu kitap, şimdi Türkçe olarak okurlarıyla buluşuyor!

Beni Yine De Sever Misin? Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Eve Tharlet
Yayın Tarihi 2018-03-30
ISBN 6056791062
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 28
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı

Beni Yine De Sever Misin? PDF İndir

Beni Yine De Sever Misin? kitabı, Catherine Leblanc isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Catherine Leblanc yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Catherine Leblanc Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)