Beni Onlara Verme – Tarık Tufan Pdf Kitap İndir

Nisan 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Beni Onlara Verme gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tarık Tufan yazarı tarafından yazılan Beni Onlara Verme kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Beni Onlara Verme


Beni Onlara Verme Kitabının Kısa Özeti Oku


Beni Onlara Verme kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Ruhuma musallat olmuş o uçurumların kenarında yaşayabilmek için aylardır bıkmadan usanmadan çocukluğumun yüzlerini, sokaklarını, ağrılarını yazıyorum. Delirmişçesine, hafızamın kuytu, karanlık, ıssız yerlerine, çocukluğuma, ilk gençliğime, utançlarıma, kavgalarıma bakıyorum bir şeyler bulabilmek için. Ne arıyorum? Bu kadar öykünün içinde aradığım nedir? Bir kere de mutlu bitsin şu hikÇ¢yelerin sonu diyenlere ne cevap vereceğim?” Bir kere sevdiğinin yüzüne baksa ölecek Ç¢şıklar…  Güzelliğini bir yara gibi taşıyan kadınlar… Gururundan ölenler, gidenler, tam söyleyecekken susanlar,yıkık krallıkların prensesleri… Tarık Tufan, Beni Onlara Verme’de bir semti,o semtin mahallelerini ve o mahallelere sıkışmış karakterlerin birbirinden ilginç hikÇ¢yelerini anlatıyor. Tarık Tufan’ın etkileyici ve akıcı dilinden kimi zaman karanlık,can yakan masalsı hikÇ¢yeler. Beni Onlara Verme cüretli ve içten bir meydan okuma.

Beni Onlara Verme Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-10-02
ISBN 9759969158
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 248
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Beni Onlara Verme PDF İndir


Beni Onlara Verme kitabı, Tarık Tufan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tarık Tufan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tarık Tufan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • payam Kasım 23, 2019, 2:05 pm

  çok gzel bir site aradığımı buldum teşekkürler

 • Nur YIL Aralık 20, 2019, 4:28 pm

  Çok iyi site

 • İsi Aralık 22, 2019, 8:34 pm

  Ridi

 • Seda Nisan 29, 2020, 12:00 pm

  Indiremiyorum kitapi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.