Beni Asla Bırakma – Kazuo Ishiguro Pdf İndir

Aralık 3, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Beni Asla Bırakma gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kazuo Ishiguro yazarı tarafından yazılan Beni Asla Bırakma kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Beni Asla Bırakma

Beni Asla Bırakma Kitabının Kısa Özeti Oku

Beni Asla Bırakma kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Yayımlandığı yıl Time dergisi tarafından İngilizce yazılmış en iyi 100 roman listesine alınan Beni Asla Bırakma’da yıkıma götüreceğini bile bile kendi kaderini kabullenenlere odaklanıyor.

Beni Asla Bırakma Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Mine Haydaroğlu
Yayın Tarihi 2018-11-06
ISBN 9750811876
Baskı Sayısı 19. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 272
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Beni Asla Bırakma PDF İndir

Beni Asla Bırakma kitabı, Kazuo Ishiguro isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kazuo Ishiguro yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kazuo Ishiguro Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.