Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım – Prof. Dr. Bengi Semerci Pdf İndir

Aralık 23, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Bengi Semerci yazarı tarafından yazılan Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım

Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım Kitabının Kısa Özeti Oku

Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sevgili Anne BabalarBu kitapları çocuklarınızla birlikte okuyun. Onları dinleyin duygularını anlamaya çalışın. Onlarla kendi duygularınızıpaylaşın. Bu kitap serisini hazırlarken sizlerin ve çocuklarınızın bu paylaşımlarını kolaylaştırmayı amaçladık. Bazenzorluklarla baş etmek kolay olmayabilir. Ama baş etme yollarını çocuklarla birlikte bulabilir gerekli durumlardauzmanlardan yardım alabilirsiniz.Bu kitap Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu olan çocuğunuzun sorunu anlamasını ve çözüm yollarını öğrenmesini sağlayacaktır. Böylece kendini daha iyi tanıyan çocuk kendisine okulda evde sporda ve ilişkilerinde zorluk yaşatansorunundan kaçmak yerine onunla baş etmeyi öğrenecektir.

Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2013-10-01
ISBN 6054806003
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 31
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 22 cm

Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım PDF İndir

Ben Yaramaz Değilim / Duygularım ve Davranışlarım kitabı, Prof. Dr. Bengi Semerci isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Bengi Semerci yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Prof. Dr. Bengi Semerci Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)