Ben Yapmadım! – Lucy Barnard Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ben Yapmadım! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Lucy Barnard yazarı tarafından yazılan Ben Yapmadım! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ben Yapmadım!

Ben Yapmadım! Kitabının Kısa Özeti Oku

Ben Yapmadım! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Suçu üstlenmek kolay değil!Yaramaz ikiz kardeşler Ozan ve Ela masayı dağıtıp, merdiveni düşürüp, çikolatalı pastanın hepsini yediklerinde zavallı köpekleri Pati’yi suçladılar.  Ama anne ve babaları bu durumdan şüphelendiler… Gerçek suçluların ortaya çıkması çok uzun sürmeyecekti.

Ben Yapmadım! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Meltem Aydın
Yayın Tarihi 2018-11-15
Orjinal Adı It Wasn’t Me!
ISBN 6052956106
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 25 x 25 cm

Ben Yapmadım! PDF İndir

Ben Yapmadım! kitabı, Lucy Barnard isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Lucy Barnard yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Lucy Barnard Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)