Ben Sandalye Değilim! – Ross Burach Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ben Sandalye Değilim! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ross Burach yazarı tarafından yazılan Ben Sandalye Değilim! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ben Sandalye Değilim!

Ben Sandalye Değilim! Kitabının Kısa Özeti Oku

Ben Sandalye Değilim! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Ben bir zürafayım! Görmüyorlar mı? Beneklerim var. Kulaklarım var. Gözlerim var.” Bugün küçük zürafanın ormandaki ilk günü. Ama o da ne? Herkes onu sandalye zannedip üstüne oturuyor! Küçük zürafa da onlara bir sandalye olmadığını göstermek için işe koyuluyor. Sonra bakın başına neler geliyor…

Ben Sandalye Değilim! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Nurten Hatırnaz
Yayın Tarihi 2018-04-20
ISBN 6051882604
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24.5 x 24.5 cm

Ben Sandalye Değilim! PDF İndir

Ben Sandalye Değilim! kitabı, Ross Burach isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ross Burach yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ross Burach Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)