Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar – Serhat Filiz Pdf İndir

Şubat 28, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Serhat Filiz yazarı tarafından yazılan Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar

Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar Kitabının Kısa Özeti Oku

Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sevgili Ailem ve Öğretmenim,Biz çocuklar her şeyi anlarız .Hatta anne karnında bile hissettiklerimiz, duyduklarımız bizim kişiliğimizi şekillendiriyor.Bizi sanal ve sahte dünyanın etkilerin koruyun .Bunun için sahte kahramanlar yerine gerçek kahramanlarımızı öğrenmemizi sağlayın …

Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-01-01
ISBN 6058332515
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 20 x 20 cm

Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar PDF İndir

Ben Piri Reis / Adam Olmuş Çocuklar kitabı, Serhat Filiz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Serhat Filiz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Serhat Filiz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.