Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız – Christina Lamb Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Christina Lamb yazarı tarafından yazılan Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız


Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız Kitabının Kısa Özeti Oku


Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Malala kim?” diye sordu silahlı adam.Malala benim, bu da benim hikâyem.Haksızlığa maruz kalan ve sonra da susturulan bütün kızlar…Sesimizi birlikte duyuracağız!Taliban kuvvetleri Pakistan’ın Svat Vadisi’ni kontrol altına aldığında, küçük bir kız hiç korkmadan düşüncelerini dile getirdi. Malala Yusafzay susturulmayı reddederek eğitim hakkı için mücadeleye girişti.9 Ekim 2012 Salı günü, on beş yaşındayken, neredeyse bunu canıyla ödüyordu. Okul servisiyle eve dönerken, yakın mesafeden açılan bir ateşle başından vurulmuştu.Malala’nın mucizevi şekilde hayatta kalıp iyileşmesi, onu Kuzey Pakistan’daki ücra bir vadiden New York’taki Birleşmiş Milletler binasının koridorlarına uzanan olağanüstü bir yolculuğa çıkardı. Malala on altı yaşında, barışçıl protesto eylemlerinin dünya çapında sembolü ve Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterilen en genç isim oldu.BEN, MALALA tek bir insanın sesinin bile dünyaya değişim yönünde ne kadar büyük bir ilham verebileceğini kanıtlıyor.

Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Doğan Yılmaz
Yayın Tarihi 2016-04-06
ISBN 9944828284
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 392
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21.5 cm

Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız PDF İndir


Ben, Malala Eğitim Hakkını Savunduğu İçin Taliban Tarafından Vurulan Kız kitabı, Christina Lamb isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Christina Lamb yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Christina Lamb Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • Hilal Mayıs 4, 2019, 4:03 pm

    Ben indiremedim.

  • Esra Kasım 5, 2019, 7:43 am

    Ben indiremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.