Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü – Martin Baltscheit Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Martin Baltscheit yazarı tarafından yazılan Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü Kitabının Kısa Özeti Oku

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Bir tilki. Akıllı ve güzel bir tilki…””Bir keresinde, bir tilkinin bilmesi gereken her şeyi bilen bir tilki vardı. Her şeyi bilen uzun yaşar, diye düşünürdü bu tilki ve macera dolu uzun bir hayat yaşadı. Ama sonra bir tilki olduğunu unutmaya başladı.”Almanya’nın en iyi çocuk kitapları illüstratörlerinden sayılan Martin Baltscheit, 2011 yılında Alman Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Ödülü’ne layık görülen “Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü”nde, bir zamanlar avucunun içi gibi bildiği dünyada artık yolunu şaşırmış olan ve hayatla başa çıkamayan yaşlı tilkinin hikâyesini büyük bir içtenlikle ve mizahi bir dille anlatıyor. Yaşlanma ve kuşakların bir arada yaşaması üzerine zekice ve olağanüstü bir öykü.

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Kazım Özdoğan
Çizer: Martin Baltscheit
Yayın Tarihi 2017-03-18
Orjinal Adı Die Geschichte vom Fuchs
ISBN 6056397257
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 40
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 25 x 25 cm

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü PDF İndir

Belleğini Yitiren Tilkinin Öyküsü kitabı, Martin Baltscheit isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Martin Baltscheit yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Martin Baltscheit Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)