Belki de Üzülmeliyiz – Ahmet Murat Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Belki de Üzülmeliyiz gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ahmet Murat yazarı tarafından yazılan Belki de Üzülmeliyiz kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Belki de Üzülmeliyiz


Belki de Üzülmeliyiz Kitabının Kısa Özeti Oku


Belki de Üzülmeliyiz kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Ahmet Murat, bir tür “ahir zaman yazıları” yazıyor.Dünyanın ve insanın değiştiğine derinden şahitlik edenyazılar bunlar. Derinden, çünkü yazar sulardaki vebuğdaydaki değişimin izlerini, iftar çadırlarına ya datelefon rehberlerine kadar takip ediyor. Bu yazılar, ahirzamanda yaşayan müminin, dışarıdan hemen nüfuzedilemeyen ıstırabının üzerine eğiliyor.Belki de Üzülmeliyiz’de toplanan yazılar arasında,taşradan insan manzaraları da var. Bunlar da bir yönüyle,artık elimizin erişemeyeceği, aklımızın ermeyeceği birgeçmişte gömülmüş kalmış olan, sıradan kahramanlarınöyküleri. Sokaktan seçilmiş bu sıradan insanlar, yazarınsatırlarında, bir zamanlar içinde soluk alıp verdiğimiziklimin muhkem unsurlarına dönüşüyorlar.Bu denemeleri belki de kestirmeden şöyletanımlayabiliriz: Her şeyin her şeye, her şeyin bir şeyebağlandığı yazılar. 

Belki de Üzülmeliyiz Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-09-06
ISBN 9759969424
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Belki de Üzülmeliyiz PDF İndir


Belki de Üzülmeliyiz kitabı, Ahmet Murat isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ahmet Murat yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ahmet Murat Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • kerime Kasım 16, 2019, 1:54 pm

    harika

  • Mihrimah Aralık 7, 2019, 11:26 pm

    Güzel site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.