Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! – Tecnoscienza Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tecnoscienza yazarı tarafından yazılan Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım!

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! Kitabının Kısa Özeti Oku

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yo, olamaz! Bice, gölette korsancılık oynarken küreğini suya düşürdü ve kıyıya nasıl döneceğini bilmiyor… Bebo, onu kurtarmanın yolunu bulabilecek mi? Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. Bebo biraz şakacı, Bice ise serüven peşinde koşan bir oyunbaz. Meraklı Bebo ve Bice’nin karşısına her zaman tuhaf ve sıra dışı şeyler çıkıyor. Onlar da basit deneyler yaparak olayları açıklığa kavuşturuyorlar. Bebo ve Bice’nin Keşifleri, okul öncesi dönemden başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor. Hikâyeye yerleştirilmiş basit deneyler aracılığıyla çocuklar erken yaşta bilimle tanışıyor.

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Kemal Atakay
Çizer: Francesco Zito
Yayın Tarihi 2018-04-16
ISBN 6051980348
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 18 x 18 cm

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! PDF İndir

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 2 / Bize Bir Mancınık Lazım! kitabı, Tecnoscienza isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tecnoscienza yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tecnoscienza Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)