Baykuş Yemini – Yeşim Saygın Armutak Pdf İndir

Ocak 9, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Baykuş Yemini gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yeşim Saygın Armutak yazarı tarafından yazılan Baykuş Yemini kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Baykuş Yemini

Baykuş Yemini Kitabının Kısa Özeti Oku

Baykuş Yemini kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sıradan bir kasabada büyük bir tarihi eser kaçakçılığı gerçekleşir. Olay, bütün kasaba halkının yaşamını etkiler;ama en çok da, dedektif hikâyelerine meraklı Pi ve Siyam’ın yaşamını. Tükenmez bir azimle, hırsızlığın sırrını çözmeye çalışan iki genç bir yandan da, yakın kayalıklardaki deniz fenerinde yaşayan dostları Jul’ün gitgide tuhaflaşan hareketlerine anlam vermeye çalışır. İpuçlarını izlerken, bir suç çemberinin ortasına düşen ikili, fenerdeki sırrı çözebilecek midir?..

Baykuş Yemini Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2012-10-03
ISBN 6054603237
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 164
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12 x 18 cm

Baykuş Yemini PDF İndir

Baykuş Yemini kitabı, Yeşim Saygın Armutak isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yeşim Saygın Armutak yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yeşim Saygın Armutak Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.