Bay Sinirli – Şikayet Ağacı – Nurgül Ateş Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bay Sinirli – Şikayet Ağacı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nurgül Ateş yazarı tarafından yazılan Bay Sinirli – Şikayet Ağacı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bay Sinirli – Şikayet Ağacı

Bay Sinirli – Şikayet Ağacı Kitabının Kısa Özeti Oku

Bay Sinirli – Şikayet Ağacı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bay Sinirli, iyi kalpli biri… Ama adından belli, birazcık sinirli… Acaba kavga etmeden de anlatabilir mi derdini? Bay Sinirli – Şikâyet Ağacı aile ve arkadaşlık üzerine eğlenceli bir öykü…

Bay Sinirli – Şikayet Ağacı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Beyza Tükel
Yayın Tarihi 2016-09-28
ISBN 6044538709
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 24 x 28 cm

Bay Sinirli – Şikayet Ağacı PDF İndir

Bay Sinirli – Şikayet Ağacı kitabı, Nurgül Ateş isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nurgül Ateş yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nurgül Ateş Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)