Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1 – Psikolog Tuncel Altınköprü Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Psikolog Tuncel Altınköprü yazarı tarafından yazılan Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1

Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Marmara Denizi’nin derinliklerinde batık bir kent bulunur. Adı Kyzikos’tur. Kahramanımız Ufaklık ve kız arkadaşı Gizem, teknoloji harikası tekneleri Deniz Kurdu’yla bu tarihî kenti keşfe çıkarlar. Ancak kendilerini, yaşayan bir İlk Çağ kentinde, tehlikelerle dolu serüvenin içinde bulurlar. Pek çok kez ölümle yüz yüze gelseler de her seferinde kurtulmayı başarırlar. Binlerce yıldan beri kinle, düşmanlıkla iç içe yaşayan bu kente, arkadaşlığın ve dostluğun tohumlarını atarlar. Dostlar edinir, arkadaşlıklar kurarlar. Tarihin en büyük hazinelerinden birini bulup yeryüzüne geri dönerler. Bu olağanüstü serüveni onlarla birlikte yaşamaya ne dersiniz? O zaman;HAYDİ ÇOCUKLAR, SERÜVEN PEŞİNE…

Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-10-24
ISBN 6055122119
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1 PDF İndir

Batık Kent’e Yolculuk / Serüven Peşinde 1 kitabı, Psikolog Tuncel Altınköprü isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Psikolog Tuncel Altınköprü yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Psikolog Tuncel Altınköprü Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)