Başımın Üstünde Yerin Var – Hatice Kübra Tongar Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Başımın Üstünde Yerin Var gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Hatice Kübra Tongar yazarı tarafından yazılan Başımın Üstünde Yerin Var kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Başımın Üstünde Yerin Var

Başımın Üstünde Yerin Var Kitabının Kısa Özeti Oku

Başımın Üstünde Yerin Var kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Allah’ın (cc) ‘yap’ dediği her şeyin seni sarıp sarmalayan, iyileştiren ve güzelleştiren sebepleri vardır. Sadece birer sorumluluk olarak baktığımızda içlerindeki güzellikleri ıskalayacağımız bu emirler bizi değerli ve kıymetli kılar.İşte bu kitap sana tesettürün bir kıyafet modası olmadığını, seni nasıl güzelleştirdiğini, değerli kıldığını ve Rabbinle arandaki en sarsılmaz bağ olduğunu anlatıyor.Bir ilahiyat ya da din kitabı gibi değil…Tesettürlü bir abladan genç arkadaşına kalan bir yol haritası gibi, yolunu bulmanı sağlıyor…

Başımın Üstünde Yerin Var Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-10-01
ISBN 6059841313
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 94
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Başımın Üstünde Yerin Var PDF İndir

Başımın Üstünde Yerin Var kitabı, Hatice Kübra Tongar isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Hatice Kübra Tongar yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Hatice Kübra Tongar Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • Ahmet Mart 12, 2019, 3:41 pm

    Ben de indirmek istiyorum

  • salih Mart 22, 2019, 2:00 pm

    Hatice Kübra Tongar hanımefendinin kitaplarından pdf olarak gönderirseniz sevinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)