Bana İkimizi Anlat – Ahmet Batman Pdf Kitap İndir

Nisan 22, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bana İkimizi Anlat gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ahmet Batman yazarı tarafından yazılan Bana İkimizi Anlat kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Bana İkimizi Anlat


Bana İkimizi Anlat Kitabının Kısa Özeti Oku


Bana İkimizi Anlat kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Soğuk Kahve” ve “Sabah Uykum” yazarından“Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar.”Adamlık, bir kadını bir ömür sevmekten geçer. Kadınlık da kendini bir ömür sevecek adamın değerini bilmektir. Kimin için yaratıldığını bilmiyorsun elbette ama bu hikâyenin başrolü sensin. Aşkı senin, acısı senin. Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.Her şeye rağmen bilmediğim bir hikâyenin başrolünü oynuyorum. Sonu nereye gider belli değil, seveceğim kaç şarkı kaldı bilmiyorum. Herkes gibi, her şeyden habersiz yaşıyorum. Ne zaman karşıma çıkarsın, hangi şarkıda ilk dansımızı ederiz hiçbir fikrim yok. Ayrıntılara takılmaya gerek yok belki de… Hikâyeme katıldığın gün sarılır konuşuruz bunları.

Bana İkimizi Anlat Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-12-09
ISBN 6059913188
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Bana İkimizi Anlat PDF İndir


Bana İkimizi Anlat kitabı, Ahmet Batman isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ahmet Batman yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ahmet Batman Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

6 Yorum

 • Ybrayym Aralık 11, 2019, 8:23 pm

  İyi bir kitap sanırım bu.

  • Ybrayym Aralık 11, 2019, 8:24 pm

   Tabi ki

 • Rumeysa Şubat 9, 2020, 2:23 pm

  Bana İkimizi Anlat kitabını yollar mısınız?LÜTFEN…!!!

 • Alp Mayıs 3, 2020, 7:49 am

  Bana ikimizi anlat kitabı’nı yollar mısınız?

 • Mihri Mayıs 26, 2020, 8:45 am

  Merhabaa

 • Mihri Mayıs 26, 2020, 9:04 am

  Bana da yollayabilir misiniz bana ikimizi anlat kitabını lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.