Bal Avcısı Küçük Piti – Yalvaç Ural Pdf İndir

Ocak 20, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Bal Avcısı Küçük Piti gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yalvaç Ural yazarı tarafından yazılan Bal Avcısı Küçük Piti kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Bal Avcısı Küçük Piti

Bal Avcısı Küçük Piti Kitabının Kısa Özeti Oku

Bal Avcısı Küçük Piti kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Piti’nin en sevdiği yiyeceklerden biri baldır. Tek başına balık tutmaya giden, ağaçlara tırmanabilen Piti’nin neşesine diyecek yoktur. Neden mi? Tırmandığı koca koca ağaçlarda bulduğu kovanlar balla doludur. Ama Piti’yle arkadaş olmak isteyen arıkuşu onun kafasını karıştırır. Piti nasıl bala bayılıyorsa, arıkuşu da arılara bayılmaktadır çünkü.Bal Avcısı Küçük Piti kitabıyla çocuklar arıların hayatımızda nasıl bir yeri olduğunu, arılar olmasa dünyanın halinin ne olacağını da öğrenecekler.Şaşı Arı hem Küçük Piti’ye çok önemli bilgiler verecek hem de onun en yakın dostu olacaktır.Küçük Ayının Uzun Yolculuğu ve Küçük Ayı ile Ahlat Ağacı’ndan sonra Yalvaç Ural’ın çocukların yine çok severek okuyacakları Bal Avcısı Küçük Piti kitabını Buket Topakoğlu resimledi.

Bal Avcısı Küçük Piti Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Buket Topakoğlu
Yayın Tarihi 2018-02-22
ISBN 9750823633
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20.5 x 28 cm

Bal Avcısı Küçük Piti PDF İndir

Bal Avcısı Küçük Piti kitabı, Yalvaç Ural isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yalvaç Ural yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yalvaç Ural Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.