Babalar ve Oğullar (Ciltsiz) – Ivan Sergeyeviç Turgenyev Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Babalar ve Oğullar (Ciltsiz) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ivan Sergeyeviç Turgenyev yazarı tarafından yazılan Babalar ve Oğullar (Ciltsiz) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Babalar ve Oğullar (Ciltsiz)

Babalar ve Oğullar (Ciltsiz) Kitabının Kısa Özeti Oku

Babalar ve Oğullar (Ciltsiz) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
İvan Sergeyeviç Turgenyev (1818-1883): Yapıtlarıyla, 19. yüzyıl Rus klasikleri arasında Avrupa’da (bu arada bizde de) en önce çevrilen ve tanınanlardan biri olmuştur. İlk Aşk ve Arefe’den Duman ve ham Toprak’a pek çok nitelikli öykü, uzun öykü ve roman yazmış olmasına karşın, Turgenyev adı günümüzde de, 1862’de yayımlanan ve geleneksel otoritelerin tümünü birden hiçleyişin simgesine dönüşen oğul Bazarov tipini yarattığı Babalar ve Oğullar romanıyla özdeşleşmiş gibidir.

Babalar ve Oğullar (Ciltsiz) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ergin Altay
Yayın Tarihi 2018-05-04
ISBN 9944885454
Baskı Sayısı 18. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 264
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 20.5 cm

Babalar ve Oğullar (Ciltsiz) PDF İndir

Babalar ve Oğullar (Ciltsiz) kitabı, Ivan Sergeyeviç Turgenyev isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ivan Sergeyeviç Turgenyev yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ivan Sergeyeviç Turgenyev Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)