Babacığa Öpücükler – Frances Watts Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Babacığa Öpücükler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Frances Watts yazarı tarafından yazılan Babacığa Öpücükler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Babacığa Öpücükler

Babacığa Öpücükler Kitabının Kısa Özeti Oku

Babacığa Öpücükler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
İyi geceler deme vakti çoktan geldi ama yavru ayının söz dinlemeye hiç niyeti yok gibi…“Hadi ama, seni mızmız ayı,” diyor babası. “Kocaman bir ayı öpücüğü anneye, kocaman bir ayı öpücüğü babaya.Sonra da cumburlop banyoya ve yatağa.”Kucaklamalar ve öpücüklerle dolu, nükteli ve içinizi ısıtacak bir uyku vakti kitabı.

Babacığa Öpücükler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-06-24
ISBN 6053411710
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 24 cm

Babacığa Öpücükler PDF İndir

Babacığa Öpücükler kitabı, Frances Watts isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Frances Watts yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Frances Watts Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)