Ayvalık’tan Gelen Mektup – Feyza Hepçilingirler Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ayvalık’tan Gelen Mektup gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Feyza Hepçilingirler yazarı tarafından yazılan Ayvalık’tan Gelen Mektup kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ayvalık’tan Gelen Mektup

Ayvalık’tan Gelen Mektup Kitabının Kısa Özeti Oku

Ayvalık’tan Gelen Mektup kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Diyar, ailesinden önce ve tek başınagelmişti Amerika’dan. Ayvalık’taki tatilegitmek için ailesini beklerken anneannesi onaAyvalık’tan gönderilmiş bir mektup verdi.Kendi adına yazılmış zarflı, pullu bir mektuplailk kez karşılaşan Diyar hem heyecanlandıhem de şaşırdı. Çünkü mektup Yusuf adında,tanımadığı bir çocuktan geliyordu.Kimdi bu Yusuf? Ona niçin mektup yazmıştı?Diyar bu mektubu yanıtlamalı mıydı?Yanıtlayacaksa ne yazacaktı?Şimdiye dek hiç mektup yazmamıştı ki o!

Ayvalık’tan Gelen Mektup Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-23
ISBN 6052982648
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 104
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Ayvalık’tan Gelen Mektup PDF İndir

Ayvalık’tan Gelen Mektup kitabı, Feyza Hepçilingirler isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Feyza Hepçilingirler yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Feyza Hepçilingirler Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)