Aynı Yıldızın Altında (Ciltli) – John Green Pdf Kitap İndir

Nisan 17, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Aynı Yıldızın Altında (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

John Green yazarı tarafından yazılan Aynı Yıldızın Altında (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Aynı Yıldızın Altında (Ciltli)


Aynı Yıldızın Altında (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku


Aynı Yıldızın Altında (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
On altı yaşındaki kanser hastası Hazel Grace’in birkaç yıl daha yaşamasını garanti eden tıp mucizesine rağmen hastalığı ölümcüldür ve konulan teşhisle birlikte yıldızlar, öyküsünün son bölümünü çoktan kaleme almıştır.Fakat Augustus Waters isimli yakışıklı bir sürpriz karakter, Kanserli Çocuklar İçin Destek Grubu’nda boy gösterince Hazel’ın hayatı bambaşka bir yöne sapar ve bu zeki çocuğun çekimine karşı koyamayan kızın öyküsü yeniden yazılır…TIME dergisi, 2012’nin En İyi RomanıGoodreads, 2012’nin En İyi Genç Yetişkin Kitap ÖdülüNew York Times’ın En Çok Satanlar Listesinde #1Wall Street Journal’ın En Çok Satanlar Listesinde #1Amazon’un En Çok Satanlar Listesinde #1Indiebound’un En Çok Satanlar Listesinde #1“Hayata, ölüme ve araya sıkışanlara dair bir roman olan Aynı Yıldızın Altında, John Green’in en iyi kitabı.Kahkaha atıyor, ağlıyor, hızınızı alamayıp tekrar okuyorsunuz.”–Markus Zusak, Printz ödüllü bestseller yazarı“Aynı Yıldızın Altında evrensel konuları ele alıyor: Sevilecek miyim? Hatırlanacak mıyım? Bu dünyada bir iz bırakabilecek miyim?”–Jodi Picoult, New York Times bestseller yazarı“Dâhiyane… Çok etkileyici… Güçlü ve saf duygularla korkusuzca yüzleşebiliyor.” –TIME“Green, okurların aklından uzun süre çıkmayacak, göz kamaştıran iki gencin öyküsünü iyi bir gözlem yeteneği ve empatiyle anlatarak, rafta duracak bir kitaptan ötesini yazmayı başarmış.” –People“Bu romanı çekici kılan şey dakikada bir heyecanlı bir patlama yaşanması değil, ‘sayılı günler içinde sonsuzca’ yaşamaya çalışan karakterlerin gerçekliği.”–The Washington Post“Buruk bir komedi, akılları baştan alacak bir romantizm ve insana hayat ile ölüme dair sorulan büyük soruları keyifle ve uzun uzun düşündüren bir kitap.”–Horn Book“Aynı Yıldızın Altında bir aşk hikâyesi. Son dönem edebiyatın en içten ve dokunaklı romanlarından biri ama aynı zamanda korkunç bir zekâ, cesaret ve hüznün varoluşsal trajedisini de anlatıyor.” –Lev Grossman, TIME

Aynı Yıldızın Altında (Ciltli) Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Çiçek Eriş
Kapak: Rodrigo Corral
Yayın Tarihi 2017-05-10
Orjinal Adı The Fault in Our Stars
ISBN 6053430933
Baskı Sayısı 15. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 320
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Aynı Yıldızın Altında (Ciltli) PDF İndir


Aynı Yıldızın Altında (Ciltli) kitabı, John Green isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser John Green yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

John Green Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • Emre Aralık 21, 2019, 4:57 pm

    Pdf pls

  • dilan Nisan 17, 2020, 3:33 pm

    Pdf lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.