Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli) – Zeynep Sahra Pdf Kitap İndir

Nisan 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Zeynep Sahra yazarı tarafından yazılan Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli)


Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku


Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Ateşe uçmaktan korkan bir kelebeğin hikÇ¢yesinden, kanatlarını arkasında bırakan bir kelebeğin değişim hikÇ¢yesine… Ayçöreği Ahmet; Sahra’ya yürümeyi, bisiklete binmeyi, erkek gibi dövüşmeyi öğretmişti. Ama hepsinden önemlisi ona, aşkın can yakıcı yanını tattırmıştı, hem de farkında bile olmadan… Sahra, Ahmet’e olan karşılıksız aşkının ağırlığına dayanamayıp LJıkmaz’dan uzaklaşırken, boynunda ayçöreği kolyesi, dudaklarında tarçın tadı ve çantasında gizemli mektuplarının sahibi Mutlu Kelebek vardı. Ancak tüm bunlara rağmen katıldığı okul partisinde trajik bir şekilde hayatına giren şımarık Romeo, bir şeyleri değiştirecekti. Belki de birçok şeyi… “Yarayla alay eder yaralanmamış olan…” Elmalı Turta Sahra’yı Ahmet’ten uzaklaştıran Yasemin, Emir ile arasına giren Cennet, Mutlu Kelebek’e yaklaşmasını engelleyen şüpheleri varken, kalbinin sesini duyması pek de kolay olmaz. Değişmeyen tek şey boynundaki ayçöreği kolyesidir ama ona dokunduğunda hala aynı şeyleri hissettiğinden ise emin değildir. Özgür kalması için kelebek kanatlarını yakmalı mı, yoksa kaçmaya devam mı etmeli? Kanatlarının kaderini seçerken hesaba katmadığı şeyler, Sahra kadar okuyucu da şaşırtacak. Romeo ve Juliet alıntıları ile süslenen bu devam kitabı sizi soluksuz bırakacak… “insan, yarası yarasına denk geleni severmiş…”

Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli) Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-09-08
ISBN 6052398272
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli) PDF İndir


Ayçöreği – Elmalı Turta Set (2 Kitap-Ciltli) kitabı, Zeynep Sahra isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Zeynep Sahra yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Zeynep Sahra Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.