Ay Zamanı Masalları – Beyza Akyüz Pdf İndir

Ocak 1, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ay Zamanı Masalları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Beyza Akyüz yazarı tarafından yazılan Ay Zamanı Masalları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ay Zamanı Masalları

Ay Zamanı Masalları Kitabının Kısa Özeti Oku

Ay Zamanı Masalları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yıllar yıllar evvel, kim bilir takvimin hangi yaprağında, laf ebesi, dilbaz bir öykü anlatıcısı varmış. İnsanlar onu dinlerken saatlerin nasıl geçtiğini anlamazmış. Derken bir gün aniden ortadan kaybolmuş. İnsanlar zamanla varlığını unutmuş. Fakat unutmayan biri varmış, has dinleyicisi Sürmeli kedi… İşte bu kitap Sürmeli kedinin masalcıyı arama hikâyesini anlatır. Anlatır da ne yaşar, ne yaşamaz onu dinlemek okuyucuya aittir… Masallar, yokluk vadisinde açan çiçeklerdir.Ondan gayri hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur.Ay, zaman dairesinde raks eder dururken,insan, her mevsimde, ateşte ve yağmurda, kavgada ve aşkta,mütemadiyen parlamak içinbıkmadan usanmadan iyi sözün sahibini arar. Öyleyse anlatıcının sesini takip edin,Ay tamamlanmadan evvel anlatacakları var.

Ay Zamanı Masalları Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-30
ISBN 6054395620
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 104
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 21 cm

Ay Zamanı Masalları PDF İndir

Ay Zamanı Masalları kitabı, Beyza Akyüz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Beyza Akyüz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Beyza Akyüz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Sara Mart 7, 2020, 2:08 pm

    Cok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.